تهیه محصولات ما به آسانی از طریق فروشگاه اینترنتی ما ، مراجعه حضوری شما و همچنین پذیرش تلفنی امکان پذیر می باشد . 
به این فکر می‌کنید که چرا نرم افزار حسابداری هلو را انتخاب کنم؟ هجده سال است که با برنامه‌های حسابداری جامع نرم‌افزار هلو‌ همراه صاحبان مشاغل مختلف بوده‌ایم. شرکت  مهندسی نرم‌افزار هلو تولید کننده نرم افزار‌های حسابداری و مالی هلو زیرمجموعه هولدینگ طرفه‌نگار، پرتیراژترین و پرجمعیت‌ترین خانواده نرم‌افزار حسابداری کشور است. ما برای برآوردن نیاز مشاغل مختلف، برای هر شغلی برنامه‌ها و نیازمندی‌های حسابداری مربوط به آن شغل را آماده‌ می‌کنیم.در هر واحد صنفی که هستید، با هر سطحی از دانش حسابداری، هلو به‌روزترین، ساده‌ترین و امن‌ترین راه را پیش پایتان می‌گذارد.اینکه از میان تمام محصولات بازار کدام مناسب شماست، تصمیمی است که باید با دقت و هوشمندی بگیرید. برای همین منظور شماری از ویژگی‌های برجسته و منحصر‌به‌فرد هلو را با شما مرور می‌کنیم.

ویژگی های برجسته نرم افزار حسابداری و مالی هلو:

شرکت مهندسی نرم افزار هلو  اولین و قدیمی‌ترین نرم‌افزار یکپارچه مالی تحت ویندوز را از سال 1377 تولید و به‌روز‌رسانی می‌کند. سال‌ها تجربه، پشتیبان ما در این راه بوده است.
این نرم‌افزار مالی شامل سه دسته محصولات اصلی فروشگاهی، شرکتی، تولیدی است. کد جامع  شامل تمام این کاربردها می‌شود. همچنین برای هر شغلی نرم‌افزار حسابداری مخصوص همان شغل را به صورت ویژه و جداگانه طراحی کرده ایم.  این نرم‌افزار حسابداری و مالی شامل تمامی بخش‌های حسابداری، بازرگانی، انبارداری، خزانه‌داری و تولید به صورت یکپارچه است. اسناد مربوط به هر بخش هم‌زمان تنظیم می‌شود. این نرم‌افزار حسابداری، اسناد را به صورت کاملاً اتوماتیک صادر می‌کند. کاربران با هر سطحی از دانش حسابداری قادر به تنظیم اسناد حرفه‌ای خواهند بود. برای کاربرانی که تمایل دارند اسناد دستی تنظیم کنند، نرم‌افزار هلو امکان صدور دستی اسناد را فراهم می‌کند. نرم‌افزار حسابداری هلو ارزش افزوده را محاسبه می‌کند و کاملاً هماهنگ با قوانین دارایی است. اسناد صادر شده این نرم‌افزار از طرف دارایی تأیید شده است.شرکت مهندسی نرم افزار  هلو  برای کاربران خواهان منوی خلوت و ساده، حالت سریع یا fast mode  را طراحی کرده است. با فعال کردن این حالت تمامی منوهای اضافی و غیرکاربردی حذف می‌شوند.
نرم‌افزار حسابداری هلو به تمامی تجهیزات سخت‌افزاری مثل پوز فروشگاهی، ترازوی دیجیتال و بارکد‌خوان به‌راحتی متصل می‌شود.هلو با پشتوانه سال‌ها پیشرفت همگام با نیازهای مصرف‌کنندگان به جایی رسیده که کمتر نیاز به خدمات پشتیبانی دارد. با این حال، برای رفع همه‌ی نیازهای مشتریان، تدابیر جامع و کاملی در نظر گرفته است. پاسخگویی تلفنی به سؤالات، خدمات پشتیبانی و امکان چت آنلاین در سایت هلو، راه‌هایی است که در نظر گرفته‌ایم.شرکت نرم‌افزار حسابداری هلو هشت سال پیاپی برنده لوح و تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کننده شده است. هلو در راه رضایت مشتریان وفادارش همواره می‌کوشد.

صاحبان مشاغل به دنبال نرم‌افزارهای مالی هستند که در کنار همه مزیت‌ها، کار با سازمان امور مالیاتی را برای آنها آسان کند و گزارش‌های مالی را طبق قوانین مالیات تنظیم کند. اصولاً چرا مؤدیان مالیاتی باید از نرم‌افزار حسابداری مورد تأیید دارایی استفاده کنند؟بنابر اعلام شرکت مهندسی نرم افزار هلو، ثبت اطلاعات در نرم‌افزار حسابداری مورد تأیید دارایی بر اساس ماده ۱۷ آیین‌نامه تحریر دفاتر صورت می‌گیرد. علاوه بر این، نحوه کار با نرم‌افزار مورد تأیید سازمان امور مالیاتی، مراحل رسیدگی را برای بازرسان تسهیل می‌کند و اطلاعات را با دقت و سرعت در اختیار مأموران دارایی قرار می‌دهد. نرم‌افزار حسابداری خوب باید بتواند صورت معاملات فصلی را به سازمان امور مالیاتی بدهد. در این صورت مؤدی در پایان فصل نگران رد کردن لیست خرید و فروش نیست. همچنین، مؤدیانی که گزارش مالیاتی خود را طبق قوانین این سازمان با نرم‌افزار حسابداری ارائه دهند، شامل معافیت‌های مالیاتی می‌شوند.
بله ... شما با هماهنگی قبلی می توانید مربی مربوطه را در محل خودتان جهت آموزش داشته باشید .
 بله ... شما بر حسب نیاز خود می توانید خدمات مالی ، تکمیلی و خدمات پشتیبانی نرم افزار خود را از طریق خریداری خدمت (ریموت) تهیه نمایید. 

پشتیبانی

شرکای ما

  • پارسینا پرداز
  • ارتباط هوشمند
  • دانش پذیران گیلان

تماس با ما

گیلان - لاهیجان - خیابان امام-خیابان ملت(شهرداری سابق)-مجتمع تجاری مهرگان-طبقه دوم-واحد 6

تلفن: 42335932(013)

09377714529-28

خط ویژه پشتیبانی

9099070927